İyi Günde Kötü Günde'de neler olacak?

DİZİ 03.10.2020, 09:19 05.10.2020, 09:25
İyi Günde Kötü Günde'de neler olacak?

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği İyi Günde Kötü Günde, cumartesi günleri izleyicisiyle buluşuyor. Dizinin senaryosunu; Pelin Karamehmet ve Aksel Bonfil’in kaleme alırken, yönetmenliğini ise Metin Balekoğlu üstleniyor.

Başrollerini; Elçin Sangu (Leyla), Ozan Dolunay (Sarp) ve Yasemin Allen’in (Melisa)’nın paylaştığı  dizide bu akşam, Leyla, Sarp’ın sahte iş teklifi oyununu ortaya çıkartmıştır. Artık eskisinden de güçlü ve kararlıdır. Sırf Sarp’a inat Melisa ile onlara yeryüzünün gördüğü en güzel düğünü yapacaktır. Sarp da Leyla’nın bu hamlesine karşılık vermekte geç kalmaz.

Leyla’nın gitmeme kararıyla, Sarp’ta Melisa ile birbirlerine ne kadar aşık olduklarını gösterme planı yapar. Sarp’ın annesi Perihan, Leyla’yı nereden tanıdığını anlamaya çalışmaktadır. Bu yüzden devamlı Leyla ile görüşmek ister.

Sarp her seferinde bir bahane bulup ikiliyi bir araya getirmemeye çalışır. Bu bahanelerden biri de tadım yapmak için hep beraber üniversiteden arkadaşı Ediz’in bağ evine gitmektir. Leyla, Sarp ve Melisa başlarına ne geleceklerini bilmeden bağ evine doğru bir yolculuğa çıkarlar.

Yorumlar (0)
19°
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!
Ekranın unutulmayan babaları arasından favorini seç!