İzleyici Havva ile Adam’ın aşkını sevdi

DİZİ 13.09.2021, 12:39 14.09.2021, 10:02
İzleyici Havva ile Adam’ın aşkını sevdi

Süreç Film imzalı merakla beklenen dizi "İçimizden Biri" dün akşam Show TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. İlk bölümde Havva ile Adam’ın ailelerine göre imkansız aşkı ve ikilinin kavuşma uğruna verdiği mücadele seyircilere kahkaha dolu anlar yaşattı.

Havva ile Adam; iki yıldır aşklarını gizli saklı yaşayan iki aşıktır. Ne var ki İrlandalı bir papazın oğlu Adam artık aşkını gizlemek değil, herkese haykırmak istemektedir. Bu yüzden Türk bir hacının kızı Havva’ya evlenme teklif eder. Ailelerinin bu birlikteliği engellemek istediğini gördüklerinde ise izin almadan emrivaki bir evlilik gerçekleştirirler. Hatta aşkı uğruna Adam dinini değiştirip, Müslüman olmayı bile göze almıştır. İkilinin kavuşma mücadelesi ve bu süreçte ailelerinin tepki ve davranışları ile eğlence dolu anların yaşandığı birinci bölüm izleyiciyi kahkahaya boğdu.

“İçimizden Biri" dün akşam ekranlara gelen ilk bölümü sosyal medyada çok konuşulan yapımlar arasında yerini aldı. #İçimizdenBiri etiketi 2 saat 40 dakika boyunca Twitter Türkiye'de TT listesinde kaldı. İzleyiciler dizinin ilk bölümüne övgü dolu yorumlar yaptı.

Dizinin ilk bölümünün hemen arkasından yeni bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu. Adam ve Havva'nın düğününü yapmayı kabul eden Hünkar'ın söylediği istekler herkesi şaşırtıyor. Adam'ın sünnet olmasını ve ismini değiştirmesini isteyen Hünkar harekete geçerken Adam'ın başına gelecekler heyecanla bekleniyor. Willson ailesinin de istekleri iki aileyi yeniden karşı karşıya getirirken Adam'ın sünnet düğünü büyük bir merakla bekleniyor.

Yapımcılığını Süreç Film'in, genel hikaye, senaryo ve yönetmenliğini ise Ersoy Güler'in üstlendiği İçimizden Biri'nin başrollerinde Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora ve Renan Bilek yer alıyor. Onlara Asuman Dabak, Benian Dönmez, Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Yorumlar (0)
26
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?
Senin favori yeni sezon dizin hangisi?