İzleyici Işık ailesiyle tanışıyor

DİZİ 05.10.2022, 15:57 06.10.2022, 11:31
İzleyici Işık ailesiyle tanışıyor

TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, bu akşam 20.00’de STAR'da ekran yolculuğuna başlayacak ‘Gecenin Ucunda’, zengin oyuncu kadrosu ve birbirinden ilginç karakterleriyle seyirciyi çok etkileyecek!

‘Gecenin Ucunda’, Neslihan Atagül Doğulu’nun canlandırdığı Macide karakteriyle olduğu kadar, Kadir Doğulu’nun canlandırdığı Kazım Işık karakteri çerçevesinde her biri kendine özgü fertleriyle çok konuşulacak Işık Ailesi’yle seyirciyi tanıştıracak. İlaç sektöründe isim yapmış fevkalade varlıklı bu ailenin tüm fertleri, kendi amaçları doğrultusunda hareket ediyor ve aile içerisindeki dengeler günden güne değişiyor.

Ailenin tek başına zengin olmuş ağabeyi Kazım Işık (Kadir Doğulu) ve ABD’den yeni dönmüş takıntılı kardeşi Ahmet Işık (Sarp Levendoğlu), Macide yüzünden daha ilk günden karşı karşıya gelecek. Macide’nin Işık Ailesi ile tanışması küçük kardeş Cihangir Işık (Bertan Asllani), anne Berrin Işık Kanbey (Zuhal Olcay), Kazım’ın eşi Nermin Işık (Tuba Ünsal) ve Berrin’in eşi Tunç Kanbey’in de (Levent Özdilek) hayatlarını değiştirecek.

Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan  ‘Gecenin Ucunda’ Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait ‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

Konu: Yoksul bir ailede büyüyen Macide psikoloji alanında eğitim almış ama iş hayatında mutlu olamamıştır. Başkalarına iyi gelme ve şifa vermenin peşinden giden Macide’nin hayatı Işık Ailesi’yle tanıştıktan sonra tamamen değişecektir. Yeni tanıştığı Ahmet (Sarp Levendoğlu) kendisine delice bir tutkuyla aşık olur fakat Macide, ülkenin en akıllı ve başarılı iş adamı olarak anılan ve Ahmet’in ağabeyi Kazım’dan (Kadir Doğulu) etkilenir. Karşılıklı olarak yaşanan bu hislerin önündeki en büyük engel ise Kazım’ın evli olmasıdır. Macide’nin gelişiyle Işık Ailesi’nde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

‘Gecenin Ucunda’ ilk bölümüyle bu akşam  20.00’de STAR da başlıyor.

Yorumlar (0)