İzleyicinin seçimi Kasaba Doktoru oldu

DİZİ 30.04.2022, 12:08 04.05.2022, 10:00
İzleyicinin seçimi Kasaba Doktoru oldu

TRT 1’in yeni dizisi ‘Kasaba Doktoru’ 29 Nisan Cuma akşamı dördüncü bölümüyle ekrana geldi. Farklı hikayesi, ilgi çekici karakterleri ve zengin oyuncu kadrosu ile büyük ilgi gören ‘Kasaba Doktoru’, dördüncü bölümüyle de AB ve 20+ABC1 reyting kategorilerinde cuma gününün en çok izlenen dizisi olmayı başardı ve #GeçmişinSırrı etiketiyle sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer aldı.

‘Kasaba Doktoru’nun dördüncü bölümünde Ömer yıllardır aradığı Kemal Demir’in, yıldızının hiç barışmadığı Hakan Hoca olduğunu öğrenince ilk iş Özel Gümüşok Hastanesi’nden gelen teklifi reddetti. Bu kararın ardından Ömer görevinin başına dönünce tüm hastane ekibi tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. Karşısında Ömer’i gören Leyla bu durumdan ne kadar mutlu olsa da belli etmemeye çalıştı. 

Hakan Hoca bir yandan hastaneyle ilgilenirken bir yandan Erol Gümüşok’un ameliyatının planlarını yapmaya başladı. Yalçın’ın bu ameliyatı Hakan Hoca’ya bırakmaya hiç niyeti yoktu. Tüm planlarını devreye sokan Yalçın, Ömer’in kararıyla şok yaşadı. 

Yalçın, Ömer’i ikna etmek için bu kez de Murat ve Berk’i Uluçınar Hastanesi’ne gönderdi. İkilinin yanında giden Bülent, Hakan’la yüzleşmek zorunda kaldı. Yalçın’ın tüm baskılarına rağmen geri adım atmayan Hakan, adeta meydan okudu. 

Her şeyin yoluna girdiğini düşünen ve Leyla ile kavuşmayı bekleyen Ömer’i ise kötü bir sürpriz bekliyordu. Berk’in bir anda gelip Leyla’ya aşkını itiraf etmesine şahit olan Ömer, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

‘Kasaba Doktoru’ her cuma yeni bölümüyle TRT 1’de…

Yorumlar (0)