"Kalp Yarası" bu akşam atv'de!

DİZİ 28.06.2021, 10:55 29.06.2021, 09:08
"Kalp Yarası" bu akşam atv'de!

Yapımını Süreç Film’in üstlendiği Kalp Yarası bu akşam ilk bölümüyle atv'de başlıyor. Medeniyetlerin buluşma noktası Hatay-Antakya'nın etkileyici coğrafyasında, nefesleri kesecek görkemli bir prodüksiyonla çekilen dizinin oyuncu kadrosunda Gökhan AlkanYağmur TanrısevsinMerve ÇağıranToprak Can AdıgüzelŞenay GürlerMahir GünşirayMeltem Gülenç ve Rıza Akın yer alıyor. 

Dizide, Ferit Sancakzade, Antakya’nın köklü ailelerinden birinin el üstünde tutulan veliahdıdır. Ayşe ise hayatta kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış, İstanbul’da yaşayan, hayat dolu bir genç kızdır.

Ailesinin tercihi Varoğlu Ailesi’nin kızı Hande ile evlenmek üzere olan Ferit, düğün öncesi gerçeklerle yüzleşir ve dünyası altüst olur. İhanetle sarsılan Ferit’in yolu, Ayşe’yle kesişir. İkili, tesadüfi tanışmalarının ardından kendilerini zorlu bir evlilik oyununun içinde bulurlar.

Medeniyetlerin beşiği olan kadim bir toprakta, Antakya’da geçen hikâye, dostluğun aşkla, geçmişin gelecekle, tutkunun sabırla sınanmasıyla gerçek bir aşk hikâyesine dönüşür.

Yorumlar (0)
25°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?
Yaz ekranında senin favori dizin hangisi?