Kartlar yeniden dağıtılıyor

DİZİ 15.10.2020, 13:55 16.10.2020, 11:05
Kartlar yeniden dağıtılıyor

BluTV’nin özel yapımı Yarım Kalan Aşklar nefesleri tutacağımız yeni bir bölümle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği TIMS&B Productions imzası taşıyan ‘Yarım Kalan Aşklar’ın ilgiyle beklenen yeni bölümü bu akşam 19.00’da BluTV’de izleyici karşısına çıkacak.

Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Cem Davran ve Ezel Akay’ın yanı sıra Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvariğlu, Gizem Ünsal’ın yer aldığı zengin oyuncu kadrosu ve sıradışı hikayesiyle seyirciyi sürükleyen ‘Yarım Kalan Aşklar’ın yeni bölümü bu akşam BluTV’de yayınlanacak.

‘Yarım Kalan Aşklar’da Kadir ve Nejat yüzleşiyor!

Kadir’in (Burak Deniz), İsmet’ten (Ezel Akay) ona cinayet görevini verenin Nejat (Cem Davran) olduğunu öğrenmesi ve Ebru’nun (Nazlı Bulum) Nejat’a Kadir’in işlediği cinayetten bahsetmesi Kadir ve Nejat’ı yüzleşmek için karşı karşıya getirir. Bu ikilinin birbirlerine büyük sırları konusunda ne kadar güveneceği büyük bir soru işaretidir. Elif’in (Dilan Çiçek Deniz) tek başına kendini tehlikeye atması Kadir’i tedirgin ederken, Elif’in Kadir’in gerçekte kim olduğu konusundaki düşünceleri onu büyük bir çıkmaza sürükler. Hastaneye kaldırılan Ece’nin (Gizem Ünsal) ağzından kaçırdığı bazı gerçekler ise ‘Yarım Kalan Aşklar’ın trajikomik dünyasında bomba etkisi yaratacaktır.

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un yazdığı, yönetmen koltuğunda Umur Turagay’ın oturduğu ‘Yarım Kalan Aşklar’ heyecanın zirveye taşınacağı yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı saat 19.00’da sadece BluTV’de.

Yorumlar (0)