"Kazara Aşk" kadrosunda 2 yeni isim

DİZİ 16.04.2021, 09:21 17.04.2021, 09:26
"Kazara Aşk" kadrosunda 2 yeni isim

Star’ın yakında seyircisiyle bulaşacak olan yeni dizisi Kazara Aşk’ın oyuncu kadrosuna iki başarılı oyuncu dahil oldu. Aycan Koptur ve Sadi Celil Cengiz, Kazara Aşk’ta ‘Vildan’ ve ‘Okan’ karakterlerini canlandıracaklar.

Yapımına Koliba Film adına Ata Türkoğlu’nun imza attığı dizinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde ise; Ümit Kantarcılar, Sude Zülal Güler, Uğur Çavuşoğlu ve Servet Pandur yer alıyor.

Yakında seyircisiyle buluşmaya hazırlanan muhteşem bir aile komedisi ‘Kazara Aşk’ın oyuncu kadrosuna iki başarılı isim dahil oldu. Daha önce yer aldıkları projelerle beğeni toplayan başarılı oyuncular Aycan Koptur ve Sadi Celil Cengiz, ‘Vildan’ ile ‘Okan’ karakterlerini canlandıracak. Hayalindeki prensle evlenmek için Gaziantep’ten İstanbul’a gelen Vildan’la, aile şirketine talip olan Okan’ın sıradışı yaşam öyküsü, izleyicilerin ilgi odağı olacak.

Başarılı ve genç oyunculardan Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler’in başrolde oynayacağı dizide, bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsü, mizahi bir dille ekranlara yansıtılacak. Sezonun en iddialı yapımlarından biri olacak olan ‘Kazara Aşk’ın çekimleri İstanbul’da devam ediyor.

Yorumlar (0)
22°
açık
Günün Anketi Tümü
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!