Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisinden ilk kareler

DİZİ 15.02.2021, 11:10 16.02.2021, 09:10
Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisinden ilk kareler

Bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu alan ve sekiz bölümden oluşacak Netflix orijinal dizisinin çekimlerine Ege kıyılarında başlandı.

Aksiyon macera türündeki hikayenin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un başrol koltuğunda oturduğu dizinin kadrosu başta Özge Özpirinçci olmak üzere Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi birbirinden başarılı isimlerden oluşuyor.

Yönetmenliğini Tolga Karaçelik ve Umut Aral'ın üstlendiği dizide dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?

Dizinin 2021 sonlarına doğru tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanıyor.

Yorumlar (0)
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
En şık dizi karakteri hangisi?
En şık dizi karakteri hangisi?