Kızılcık Şerbeti'de yeni Apo dönemi!

DİZİ 02.03.2024, 13:24 02.03.2024, 13:51
 Kızılcık Şerbeti'de yeni Apo dönemi!

ZİRVENİN DEĞİŞMEYEN ADI “KIZILCIK ŞERBETİ”

Show TV’nin, yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı’nın paylaştığı reyting rekortmeni dizisi “Kızılcık Şerbeti” dün akşam ekrana gelen bölümüyle rakiplerine fark atarak tüm kategorilerde zirvedekini yerini aldı.

Kızılcık Şerbeti; AB grubunda 10.89 izlenme oranı 31.58 izlenme payı, ABC1 20+’da 10.59 izlenme oranı 26.69 izlenme payı, Total grubunda ise 8.44 izlenme oranı 21.15 izlenme payı alarak ilk 100 program arasında birinci oldu.

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNİ BELİRLEDİ!

Her cuma sosyal medyanın gündemini belirleyen dizi, Kızılcık Şerbeti etiketi ile 4 saat, Abdullah 4 saat, Pembe 4 saat, Nursema 1 saat, Nilay 5 saat, Çimen 2 saat, Metehan etiketi ise 1 saat X’in TT listesinde yer aldı.

ABDULLAH, ALEV’İN HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ!

Yayınlanan bölümde neler oldu?

Dizinin ekrana gelen 53.bölümünde; Alev’in, Abdullah’tan hamile olduğunu öğrenen Kıvılcım ve Sönmez bu duruma tepki gösterirken, Pembe aldığı habere sessiz kalmadı. Alev’le yüzleşen Pembe’nin teklifi dizide gerilimi arttırırken, Alev bebeği doğurmaya kararlı olduğunu ailesine açıkladı.

Pembe ve Alev yüzleşiyor;

Olaylı nişan gecesinin ardından Görkem, Fatih’e bu evliliğe ailesinin onay vermediğini söyledi. Nişanı bozulan Fatih, yaşananlardan Doğa’nın ailesini suçlu bulurken, Doğa’dan duyduklarıyla şoke oldu. Boşandığı için pişman olduğunu ve barışmak istediğini dile getiren Doğa’ya Fatih, ilişkilerinin yeniden başlaması için artık çok geç olduğunu dile getirdi. Nursema ve Umut’un evliliğindeki krizin büyüdüğü bölümde, Nursema’ya öfkesi dinmeyen Umut evi terk etti. Kendisinden yaşça büyük bir kadınla birlikte olan Metehan’ın magazinde görüntülerinin yayınlandığını öğrenen Ömer, oğluyla karşı karşıya geldi. Heyecan dolu bölümde Ömer ve Kıvılcım’ın aşklarına kaldıkları yerden devam ettiği romantik anlar izleyenleri adeta büyüledi.

Bölümün final sahnesinde ise Abdullah Ünal rolünü devralan usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan izleyiciyle buluştu. Yaşadığı hastalığı yenerek odasından çıkan Abdullah’ın Pembe’den, Alev’in hamile olduğu haberini alması bölümün final sahnesine damga vurdu.

“ALEV BEBEĞİ DOĞURMAK İSTİYOR!”

Dizinin ekrana gelen yeni bölüm tanıtımında ise Fatih ve Mustafa, Abdullah’a doğacak çocuğu kabul etmeyeceklerini söylerken, Pembe’nin “O çocuk doğmayacak!” sözleri dikkat çekti. Nursema’nın babasına Umut’la ayrı olduğunu itiraf ettiği tanıtıma Abdullah ve Pembe arasında geçen konuşma damga vurdu. Abdullah’ın Pembe’ye, Alev’in bebeği doğurmak istediğini söylemesi yeni bölüme dair merakı arttırdı.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti her cuma saat 20.00’de Show TV’de ekrana geliyor.

Yorumlar (0)