"Korkma Ben Yanındayım"ın konuşulan karakterleri!

DİZİ 11.03.2024, 17:44 11.03.2024, 18:07
"Korkma Ben Yanındayım"ın konuşulan  karakterleri!

MedYapım imzalı NOW’ın yepyeni dizisi Korkma Ben Yanındayım, 9 Mart Cumartesi günü ekran yolculuğuna başladı.

Yönetmen koltuğunda Merve Çolak’ın oturduğu, senaryosunu ise Erkan Birgören’in kaleme aldığı, merakla beklenen dizinin kadrosunda ise Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Murat Aygen, Nilsu Berfin Aktaş, Didem Balçın, Eren Ören, Serhat Özcan, Erdem Kaynarca, Doğaç Yıldız, İpek Türktan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Dizinin konusu ise şöyle; ailesinin gözbebeği İnci (Nilsu Berfin Aktaş), Ulusözler Koleji’nin burslu öğrencisidir. Sınıf arkadaşı ve aynı zamanda okul sahibinin oğlu Mert’ten (Eren Ören) hamile kalır. İnci’nin annesi Seher (Günay Karacaoğlu), aynı okulda hademe olarak çalışmaktadır. Selahattin (Şevket Çoruh) ile kurdukları dünyada, evlatları için mücadele etmektedirler. En büyük hayalleri de onları her zaman gururlandıran kızları İnci’nin doktor olmasıdır. İnci’nin hamile kalmasıyla hayallerine koşan iki gencin ve ailelerinin hayatı sonsuza kadar değişir. Henüz doğmamış bebeğin, iki genç ve aileleri üzerinde estireceği rüzgâr merak konusudur.

Korkma Ben Yanındayım karakterlerini bir de yakından tanıyalım…

İNCİ - Nilsu Berfin Aktaş

İçinde büyüdüğü yoksul hayata inat, başarısı ve duruşu ile her zaman örnek gösterilir. Sağlam adımlarla geleceğine yürüyen İnci, ailesi için umut ışığı ve en büyük güç kaynağıdır. Ailesinin gururla gösterecekleri başarılı bir örnek çocuk olmak için çok çalışır. Fakat bir okul partisinde aşkın büyülü dünyasına kapılınca hayat, İnci ve en yakınları için öngörülemez bir hal alır.

MERT - Eren Ören

Ulusözler Koleji’nin yakışıklı ve havalı erkeği. Okulun sahibi Turgut Ulusöz’ün büyük oğlu olmasına rağmen paranın gücüne kapılmamıştır. Babasının tüm baskısına rağmen doğru bildiği yolda yürümektedir.

TURGUT - Murat Aygen

Ulusözler Koleji’nin sahibi. Büyük çabalar sonucu kurduğu hayat düzeninin bozulmaması için tüm gücüyle uğraşır. Tüm dünyayı baskı altına alabileceğini düşünmektedir. Bu düzeni korumak için herkesi ve her şeyi kontrol altında tutmaya çalışırken gözü ailesini bile görmez. Sevgiyi ve şefkati en yakınlarından bile mahrum eden Turgut’u kendi oğulları bile sevemez.

AYLİN - Didem Balçın

Turgut Ulusöz’ün eşi. Kocasının baskısı altında yaşayan ürkek bir kadın olmasına rağmen her şeyden önce evlatları için her türlü mücadeleye girebilecek bir annedir.

CİHAN - Durukan Çelikkaya

Ulusöz ailesinin küçük oğlu. Yumuşak ve vicdanlı bir kalbe sahiptir. Babasının korku saçan yapısı karşısında annesi ve abisiyle kurduğu dünyaya tutunarak yaşamaktadır.

SELAHATTİN - Şevket Çoruh

Ailesi için her türlü fedakarlığı yapan gururlu ve şefkat dolu bir baba. Tanık olduğu tüm kötülüklerin karşısında dimdik durur. En büyük hayali kızı İnci’nin doktor olmasıdır.

SEHER - Günay Karacaoğlu

İnci’nin annesi. Ulusözler Koleji’nde temizlik personeli olarak çalışmaktadır. Ailesini bir arada ve ayakta tutmak için elinden gelen her şeyi yapar. Çocukları her şeyden önemlidir. Söz konusu çocukları olunca gözü dünyayı görmez.

TUFAN – Doğaç Yıldız

İnci’nin abisi. En büyük hayali şarkıcı olmaktır. Hayalleri konusunda desteklenmeyince kırılır. Bazı konularda hassas ve kırılgan bir yapıda olmasına rağmen söz konusu ailesi olunca kaplan kesilir.

EFE – Baran Emir Polat

İnci’nin kardeşi.

MUSTAFA – Erdem Kaynarca

İnci’ye saplantılı bir şekilde aşıktır. Tek taraflı olduğunu bildiği aşkı için, ailesi de dahil olmak üzere herkesi karşısına almaya hazırdır. Ne uğruna olursa olsun İnci’den vazgeçmeye niyeti yoktur.

Yorumlar (0)