“Kraliçe” bu akşam final bölümü ile ekrana geliyor

DİZİ 07.06.2023, 14:58 07.06.2023, 16:31
“Kraliçe” bu akşam final bölümü ile ekrana geliyor

Kanal D’nin, yapımını Mednova’nın üstlendiği, dünya çapında çok izlenen “Queen Sugar” dizisinden uyarlanan, başrollerini Gökhan Alkan, Burcu Özberk, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı dizisi “Kraliçe” final bölümü ile ekrana geliyor.

Ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konu alan dizinin final bölümünün konusu şöyle; Deniz, Ateş’in kendisine yaşattığı ne varsa ona yaşatmaya karar vermiştir. Ateş’i zor günler beklemektedir. Gaye ise elinde kalan son kozla Deniz’le savaşmaya devam eder.

Deniz’in şimdi Gaye ile yaptığı anlaşmadan kurtulmanın bir yolunu bulması gerekmektedir. Zeynep ve Selim itiraf edemeseler de birbirlerine aşık olmuşlardır. Zeynep Selim’e ameliyat olmazsa hayatında olmayacağını söyler. Selim çok zor bir kararla baş başa kalmıştır. Narin, Aslan’ı alıp götürmüştür. Ali şartlı tahliyesini yakma pahasına Aslan’a kavuşmak için son bir hamle yapar. Bu durum Gencer kardeşleri çiftliğin kaybıyla yüz yüze getirir. Deniz, Zeynep ve Ali babalarının vasiyetini gerçekleştirip çiftliği ellerinde tutabilecekler midir?

Yorumlar (0)