“Kül Masalı” başlıyor!

DİZİ 15.02.2024, 08:52
“Kül Masalı” başlıyor!

TRT 1’in yeni dizisi “Kül Masalı” ilk bölümüyle bu akşam ekran yolcuğuna başlıyor.

Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı TRT 1’in yeni dizisi Kül Masalı bu akşam saat 20.00’de ilk bölümüyle ekranlara geliyor.

Gizemli hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla bu akşam izleyici ile buluşacak Kül Masalı’nın güçlü kadrosunda; Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcineoğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi başarılı isimler yer alıyor.

Merakla beklenen dizinin ilk bölüm özeti ise şöyle;

Arat, İstanbul’un köklü, soyu saraya dayanan Giraylı ailesinin tek oğludur. İş için gittiği Bursa’da, orada yaşayan Özge Günay ile tanışır. Özge bir aşçıdır. Annesini babasını genç yaşta kaybetmiştir. Kardeşi Behiye ile yaşamaktadır. Özge ve Arat bambaşka kültürlerden gelmelerine, birbirlerine taban tabana zıt olmalarına rağmen aşık olurlar. Kısa süre içinde evlenirler. Çok mutlu olan çift, İstanbul’daki köşke geldiklerinde, Özge duvara çarpmış gibi olur. Arat’ın eski karısı Jale’nin hayaleti sanki yanı başlarındadır. Kayınvalidesi Neveser’in Özge’yi asla kabullenmemesi ve köşkteki gerilim de, Özge’yi içinden çıkılamaz bir girdaba sokacaktır.

Aşkın her zaman göründüğü gibi olmadığı, masalsı bir hikayeden entrikalarla dolu bir dünyada geçen “Kül Masalı”, bugünden itibaren her Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de…

Yorumlar (0)