Kül Masalı final bölümüyle TRT 1'de!

DİZİ 01.05.2024, 19:39 03.05.2024, 06:48
Kül Masalı final bölümüyle TRT 1'de!

Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı Kül Masalı bu akşam saat 20.00’de final bölümüyle ekranlara gelecek.

Kül Masalı’nın final bölümünde neler olacak:

Arat ve Cemil, Arat’ın Erhan’a olan şüphelerini kanıtlamak üzere harekete geçerler. Diğer taraftan Taylan’ın köşke yaptığı beklenmedik bir ziyaret neticesinde Özge’nin eline önemli bir fırsat geçer. Ancak bunu değerlendirmek için hızlı hareket etmesi gerekmektedir. Erhan ise en ince detayına kadar hesaplayarak uyguladığı planı sayesinde şüpheleri üzerinden çekmeyi başarır. Tüm kanıtları kardeşi Taylan’ı suçlu gösterecek şekilde ayarlayan Erhan yaptığı şeytani planın son aşamasına gelir. Erhan’ın hem Arat’tan kurtulup hem de Jale’yi kızına kavuşturarak kahramanı olmasının önünde hiçbir engel kalmamıştır artık. Erhan Arat’a kızını bulduğunu söyleyerek tuzağa çeker. Kızını bulunca her şeyin biteceğini düşünen Arat için kabus bitmemiştir hala.

Kül Masalı’nın güçlü kadrosunda; Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcineoğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi başarılı isimler yer alıyor.

Kül Masalı, final bölümüyle bu akşam saat 20.00’de TRT 1’de…

Yorumlar (0)