Kül Masalı'nda büyük kavga!

DİZİ 25.04.2024, 07:42
Kül Masalı'nda büyük kavga!

Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı Kül Masalı bu akşam  saat 20.00’de dokuzuncu bölümüyle ekranlara gelecek.

Kül Masalı’nın yeni bölümünde neler olacak:

Gülcan’ın ortaya çıkışı herkes üzerinde sarsıcı bir etkiye neden olur. Annesiyle ilgili gerçekleri kendisinden sakladığı için ablasına kızan Behiye ortalıktan kaybolur. Arat Özge’ye kendini affettirmenin yolunu ararken Jale ve Özge arasında büyük bir kavga kopar. Jale Özge’ye geçmişini ve köşkte yaşadığı tüm travmaları anlatır. Jale’nin bu hareketi Neveser için bardağı taşıran son damladır artık. Jale’yi köşkten göndermek için harekete geçer. Diğer taraftan Jale, Erhan’a Leyla’nın kaybının ardındaki gerçeği anlatmak zorunda kalır. Jale’nin içine düştüğü çıkmazın sadece Leyla’nın değil, Arat ve Özge’nin hayatlarını da tehdit ettiğini öğreniriz. Nihayetinde Arat kızı Leyla’nın varlığını öğrenirken tüm bu olayların arkasındaki kişi de su yüzüne çıkar.

Kül Masalı’nın güçlü kadrosunda; Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcineoğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi başarılı isimler yer alıyor.

“Kül Masalı”, bu akşam saat 20.00’de TRT 1’de…

Yorumlar (0)