Kül Masalı’ndan yeni tanıtım

DİZİ 11.02.2024, 12:38 11.02.2024, 12:51
Kül Masalı’ndan yeni tanıtım

Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı TRT1’in yeni iddialı dizisi Kül Masalı’nın ikinci tanıtımını yayınlandı.

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan, yapımcılığını Cemil Cengiz’in üstlendiği, sezonun iddialı projelerinden olan Kül Masalı yeni bir tanıtım daha yayınladı. Güçlü kadrosuyla çok konuşulan diziden yayınlanan yeni tanıtımda Arat Giraylı’nın (Gökhan Alkan) gizli bir odadan çıkarken görünmesi ve gizemli davranışları dikkat çekti. Eski eşi Jale’ye (Başak Gümülcinelioğlu) mi, yoksa Özge’ye (Sevda Erginci) mi gerçekten aşık olduğu ise merak konusu oldu.

Yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu’nun oturduğu, hikayesini Nehir Aytamay, senaryosunu ise Sılan Aras Erdem ve Filiz Küçük Yücel’in kaleme aldığı Kül Masalı, 15 Şubat’tan itibaren her Perşembe TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcineoğlu’nu bir araya getiren dizide Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

  

İzleyicisini her bölüm şaşırtmayı hedefleyen gizemlerle dolu hikayenin konusu; Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı (Gökhan Alkan), yoksul ve mütevazı bir geçmişten gelen Özge (Sevda Erginci) ile karşılaşıp ilk görüşte aşık olup evlenirler. Özge yaklaşık 6 yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Özge’nin Arat’ın ailesinin yaşadığı konağa gelin olarak girmesi onu bir anda bir aşk masalından entrikalarla dolu bir dünyaya sokar. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye'nin (Gizem Güneş) zenginlik ihtirası ve Arat’ın şaibeli şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) peşini bırakmayan gölgesi Özge'nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

Aşkın her zaman göründüğü gibi olmadığını vurgulayan “Kül Masalı” ilk bölümüyle Perşembe 20.00’de TRT 1’de!

Yorumlar (0)