Leyla ve Kenan için itiraf zamanı

DİZİ 16.10.2023, 09:49
Leyla ve Kenan için itiraf zamanı

Hande Erçel ve Burak Deniz'in başrollerini paylaştığı "Bambaşka Biri" yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizide  Leyla’nın ailesiyle gittikçe daha yakın bir ilişki kuran Kenan, Doğan’a fırsat yarattığından habersizdir. Fakat ikilinin farkında olmadığı tek tehlike bu değildir. Leyla ile yaşadıklarını takip eden başkaları da vardır.

Yetimhane yangınından sorumlu tuttuğu Ekrem'i bir kez daha elinden kaçıran Doğan, Leyla'nın babasına işkence etmek için farklı bir yol bulur. Ekrem'in iyiliğine gönülden inanan Leyla ise ailesinin geçmişini öğrenmeye bir adım daha yaklaşır. Ancak o gerçeklere yaklaştıkça, yolunu kesmeye çalışanlar artar.

Vicdan azabıyla boğuşmakta olan Tahir ailesini korumak için elinden geleni yapmaya hazırdır. Tahir'in Yasemin'e olan ilgisini fark eden Nuray ise dikkatini bir başkasına çevirir.

Turan'ın bütün çabalarına rağmen Nevin'in oğlunu kaybetme korkusu baskın gelir. Kenan'ın durumunun sandıklarından da ağır olduğunu öğrenen Nevin, Turan'dan bağımsız hareket etmeye karar verir. Şahinde ise Ekrem'in vicdanını susturmakta başarısız olur. Gediz ailesinin sırları su yüzüne çıkmak üzeredir.

Başlarına gelen onca şeyden sonra Kenan Leyla'ya olan aşkını daha fazla saklayamaz. Leyla ise kendi içinde kabullendiği aşkını Kenan'a açmakta zorlanır. Bastırılan duygu yoğunluğu ikiliyi kaçınılamaz itiraflara sürükler.

Yorumlar (0)