Macide geri dönüşü olmayacak bir suçun şüphelisi oluyor

DİZİ 13.12.2022, 13:47 14.12.2022, 11:42
Macide geri dönüşü olmayacak bir suçun şüphelisi oluyor

“Gecenin Ucunda” yeni bölümüyle Star’da ekrana gelecek. Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan ‘Gecenin Ucunda’, Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Dizide magazin yoluyla yayılan haberler, Macide’nin yalnızlaşmasına neden olur. Kazım Nermin’den, Macide’den özür dilemesini ister. Nermin bu istek karşısında deliye döner. Kendi bildiği tarzda özür dileyecektir. Nermin sosyal medyadan canlı bir yayın açar ve kadınların sinir uçlarına dokunacak bir konuşmayla Kazım’ın isteğini yerine getirir. Nermin’in bu hamlesi ona büyük bir bedel ödetecektir. Nermin yalıdan kovulur ve çıktığı gecekondu mahallesine geri dönmek zorunda kalır.

Diğer yandan Işık ailesi; ailenin hala bir arada olduğunu göstermek maksadıyla Cihangir’in doğumgünü için bir parti organize ederler. Kazım, Macide’ye olan aşkını basın toplantısında dile getirir ve partiye Macide’yle birlikte gelir. Nermin ve Ahmet, Kazım ve Macide’yi ayırmak için gizlice partiye girerler. Planları istedikleri gibi gitmeyince; Macide geri dönüşü olmayacak bir suçun şüphelisi olur.

TMC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, 'Gecenin Ucunda'nın görkemli oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Bestemsu Özdemir, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Seyda Bayram, Kuzey Kaya ’nın yer aldığı ‘Gecenin Ucunda’nın yönetmenliğini Barış Erçetin üstlenirken, proje tasarımını Başar Başaran ile Emre Özdür’ün yaptığı dizinin senaryosunu Seda Çakır Avunduk, Aysun Erdoğan, Ezgi Özcan ve Redife Zerener kaleme alıyor.

Yorumlar (0)