“Mükemmel Eşleşme” bu akşam final yapıyor

DİZİ 12.10.2022, 15:26 13.10.2022, 10:06
“Mükemmel Eşleşme” bu akşam final yapıyor

TRT 1’in sevilen dizisi “Mükemmel Eşleşme” bu akşam final bölümüyle ekranlara geliyor. Annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını konu edinen dizinin final bölümünde düğün var.

Dizide Pınar, düğünde toplu bir dans gösterisi yapmak istemektedir. Bu toplu dans gösterisine arkadaşları ve aileleri de katılacaktır. Kerem her ne kadar istemese de, aileler de toplu dans gösterisi için çok hevesli olunca, aileler bir araya gelir ve dans provası yapmaya başlar.

Ailelerin de katıldığı toplu dans gösterisi bir birinden eğlenceli anların yaşanmasına neden olurken, gerçekten çok başarılı bir dans performansı ortaya çıkar. Öte yandan Kerem hastalanır. Kerem hastalanınca, Pınar ve Meral Kereme bakma yarışına girerler. Özellikle Meral, Kereme Pınardan daha iyi baktığını düşünür ve oğlunu tek başına iyileştirmek isterken, Firuze ve Fadime’nin de olaya el koyması ile birden Keremin başı kalabalıklaşır. Fazla ilgiden bunalar Kerem çareyi kaçmakta bulur.

Yorumlar (1)
Günseli özturan 2 ay önce
Çok beğendiğim bir diziydi lütfen devam etsin çok güzel aile dizisiydi zevkle izliyordum mükemmel eşleşme TRT 1 ne güzel dizi yapmış kadroda çok güzeldi diye düşünüyordum finali gördüm çok uzuldum