Münir Başkan hastanede!

DİZİ 28.03.2024, 17:06 31.03.2024, 15:52
Münir Başkan hastanede!

“Gönül Dağı” 4. Sezon 133. Bölüm bu akşam saat 20.00/ TRT 1

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren ilgi odağı olan ve reyting rekorları kıran Gönül Dağı’nın yüz otuz üçüncü bölümü, bu akşam saat 20.00’de ekranlara gelecek.

Gönül Dağı’nın yeni bölümünde neler olacak:

Amcaoğulları depremle ilgili çalışma yapacakları uygun araziyi belirler. Arazi sahibi çalışma için izin vermez. Amcaoğulları adamı ikna edebilmek için ne yapacaktır?

Mihriban hastanede tedaviye başlar. Adile, bebeklere bakmak için yardıma gelir. Rıfat’ın borçları olduğunu öğrenen Adile, plan yapmak için hanımları toplar. Rıfat’ın borçları nasıl ödenecektir?

Mevsim’in eski nişanlısı kasabaya gelmiştir. Seyfettin bu duruma karşı ne yapacaktır?

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Nazlı Pınar Kaya, Melis Sevinç, Hazal Çağlar, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Feyza Işık, Ege Aydan, Süeda Çil, Serkan Kuru, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Burak Can, Nuri Gökaşan, Zümre Meğreli, Hüseyin Sevimli, Öge Sözbaş, Müjde Zeynep Akdeniz, Şive Şenözen, Ulviye Karaca, Sait Seçkin, Hande Nur Tekin, Sercan İnceer, Burak Haktanır, Eren Can Vurucu, Faruk Karagül, Gözde Dernek, Kaptan Gürman, Öznur Yağcı, Mesude Türkmen, Kaan Şençubukçu, Ataberk Tufan, Ömer Batu Dağlı, Bade Irazlı, İpek Uzkalan, İmren Şengel rol alıyor.

Gönül Dağı, yüz otuz üçüncü bölümüylebu akşam saat 20.00’de TRT1’de…

Yorumlar (0)