Murat Evgin'den “Canım Annem” dizisi için şarkı

DİZİ 28.12.2021, 17:19
Murat Evgin'den “Canım Annem” dizisi için şarkı

Yapımcılığını Saran Studios ve Stellar Yapım’ın üstlendiği, yakında hafta içi her gün TV8’de yayınlanacak “Canım Annem” dizisinin müziklerini yapan söz yazarı ve besteci Murat Evgin, dizi için yeni bir şarkı yazdı.

Murat Evgin sözü, müziği ve orkestrasyonu kendine ait olan “Canım Annem” isimli yeni şarkısında Meyra ile düet yaptı. Sanatçıların, stüdyodan ilk görüntüleri paylaşıldı.

“Canım Annem” şarkısının sözlerinden bir bölüm;

“Canım annem her şeyimsin,

Allah’ım gözüne yaş değdirmesin.

Canım annem sevincimsin,

Bir sözünle dünyamı değiştirirsin.

Ne çektin kim bilir, ne büyük emektir,

Ne hakkın ödenir, ne sevgin tükenir annem!”

Başrollerini; Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker’in paylaştığı; yönetmenliğini ise Yasemin Erkul Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu Pertez’in yaptığı “Canım Annem”de; ikiz kardeşlerin annelerini kaybetmeleri ile başlayan hikayesi anlatılıyor.

“Canım Annem” yakında hafta içi her gün TV8’de.

Yorumlar (4)
Nazan 7 ay önce
Çok güzel şarkı olmuş emeginize sağlık
Aycan 8 ay önce
Çok guzal bi dizi sarkisi mukammel
Nursen 7 ay önce
Artık dizilere takılmayacaktim güya.Fakat o da ne! gündüz kuşağında izleyemedigim için gece 02.30a kadar "canım annem" izliyorum. Ve de değiyor doğrusu.
Semra 2 ay önce
Dizideki Şarkılar ve müzikler güzel fakat konuşmalar olduğunda çok yüksek ses oluyor. Müziğin güzelliği kulak tırmalar gibi geliyor. Biraz usulca gelse arkadan müzik daha güzel olacak. Hele diyalog olduğunda kulak tırmalar gibi.