Naz’ın itirafı ne olacak?

DİZİ 20.03.2024, 16:59 21.03.2024, 10:07
Naz’ın itirafı ne olacak?

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek’in yer aldığı Sakla Beni yeni bölümüyle bu akşam Star’da.

Bu akşam ekrana gelecek Sakla Beni’nin yeni bölümünün konusu şöyle;

Mete ve İncila, etrafındakileri kendilerine düşman etme pahasına, gelecekteki güzel günler için mücadele etmeye karar verirler. Tansu'nun yaşadıklarını öğrenen Kont Ziya, kızına ateş püskürür ve ona kendi yöntemleriyle bir ceza verir. İzzet'in onu Tansu ile aldattığını öğrenen Filiz, derhal boşanmaya karar verirken bir yandan da uğradığı ihaneti kızından saklamak ister. Yaşanan onca acılara rağmen Mete, babasını uğurlamak için onunla yüz yüze gelir.

Sapanca'ya doğru yola çıkan Naz, beklemediği bir talihsizlik yaşayınca yolu bir kez daha Kadir ile kesişir. Gelecek güzel günler için heyecan duyan ve hayaller kuran Mete ve İncila, birlikte sakin bir gün geçirmek isterler ama planda olmayan bir gelişme yaşanır. İhtiyacı olan ilgi ve desteği Kadir'de bulan Naz, ona karşı olan duygularının yön değiştirdiğini fark ederken, bu yakınlıktan rahatsızlık duyan Mete ve İncila duruma tepki gösterir. Naz ise kimsenin duymaya hazır olmadığı bir gerçeği dile getirir.

Yapımını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği, senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun kaleme aldığı dizinin kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın, Sevinç Erbulak, Gökşen Ateş, Kamil Güler, Nizam Namidar, Sera Tokdemir, Edip Saner, Baran Bölükbaşı, Cihan Talay, Açelya Devrim Yılhan, Sıla Korkmaz, Emine Umar ve Tamer Levent gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

Sakla Beni bu akşam saat 20:00'de Star'da!

Yorumlar (0)