"O sahneyi çekerken ağladık"

DİZİ 12.12.2020, 12:07 14.12.2020, 09:40
"O sahneyi çekerken  ağladık"

Yapımını Bozdağ Film’in gerçekleştirdiği, atv ekranındaki ikinci sezonda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinden inmeyen ‘Kuruluş Osman’a 34’üncü bölümde Targun Hatun karakteriyle katılan Zeynep Tuğçe Bayat, Bozdağ Film YouTube kanalına özel bir röportaj verdi.

Targun Hatun karakterini okuduğunda çok etkilendiğini söyleyen Zeynep Tuğçe Bayat, ‘Kuruluş Osman’a katılma sürecini şu sözlerle anlattı: “Projeye çok hızlı dahil oldum. Senaryoyu okuyunca karaktere çarpıldım. Sete geldiğimde çok şaşırdım, platoyu duymuştum, oturmuş bir set olduğunu duymuştum ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası. Platoyu gezmem bile bayağı sürdü çok büyük çünkü. Daha önce oynamadığım türden bir karakter beni en çok heyecanlandıran yönü bu oldu”

Bala Hatun’un Osman Bey’le evleneceğini düşündüğü Targun Hatun’a öğütler verdiği sahnenin çekiminde duygusal anlar yaşadıklarını söyleyen başarılı oyuncu, “Her hafta senaryo geldiğinde Targun’la ilgili yeni bir şey öğreniyorum ve Targun’daki bu gizem karakteri ayakta tutan bir şey. Bala ve Targun’un ilk defa etkileşim kurdukları, birbirlerini anladıkları bir sahne var. Özge’yle (Törer) birbirimize bakıp ağladık o sahneyi çekerken. Özge’yle alışverişimiz o kadar yüksekti ki o sahnenin hissettirdiklerini unutamıyorum” dedi.

Zeynep Tuğçe Bayat, son olarak ‘Kuruluş Osman’ izleyicilerine “Herkese beni bu aileye kabul ettiği için çok teşekkür ederim. Targun ne yapacak inanın bilmiyorum ama en doğrusunu yapacaktır” mesajını iletti.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, 38’inci bölümü ile 15 Aralık Çarşamba akşamı atv ekranında olacak.

Yorumlar (0)