Ömer'de mutlu son!

DİZİ 06.05.2024, 09:11
Ömer'de mutlu son!

Tüm imkansızlıkların karşısına aşkı koyan hikayesiyle ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ömer, final bölümüyle bu akşam 20.00’de Star’da. 

Bu akşam ekrana gelecek Ömer’in final bölümünün konusu şöyle; 

Hakan'ın yaralandığını öğrenen Nisa büyük bir endişeyle durumu öğrenmek için hastaneye gelir. Yaşadıkları onca olumsuzluğa rağmen birbirlerine olan sevgilerini korumayı başaran Gamze ve Ömer, her şeyi geride bırakarak yepyeni bir başlangıç yapmaya karar verirler.

Nurhayat ve Reşat arasındaki konuşmayı duyan Çiçek, sevdiği adam için mücadele etmeyi bırakarak evi terk eder. Onun gidişi Reşat'ın bazı gerçekleri daha iyi görmesini sağlarken, Gamze ve Ömer, Çiçek'i geri döndürmek için büyük çaba gösterirler. Eda ile Nilüfer kendilerine dair önemli bir karar alırlar ve Vicdan'ı da bu karara ortak ederler.

Çiçek'e hak ettiği sevgiyi veremediğini anlayan Reşat, ondan son bir şans istemek için adım atar. Gamze ile Ömer’in düğünü Rahmi ve Fatma için sürpriz bir kutlamaya dönüşürken, bu düğün herkesin sorunlarının çözümüne ve geçmişte kalan ukdelerin telafi edilmesine imkan sağlar.

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Deniz Madanoğlu ve Sedef Bayburtluoğlu Gürerk kaleme alıyor. 

Ömer, bu akşam saat 20.00’de final bölümüyle Star’da. 

Yorumlar (0)