Ömer’in hikayesi izleyiciyi derinden sarsacak

DİZİ 30.09.2022, 09:02 01.10.2022, 09:39
Ömer’in hikayesi izleyiciyi derinden sarsacak

TRT 1’in üçüncü sezonunda yenilenen kadrosu ve hikayesiyle yine ekrana damga vurmaya hazırlanan dizisi ‘Teşkilat’, 2 Ekim’de izleyiciyle buluşmak üzere çekimlere tüm hızıyla devam ediyor.

İlk bölümünden bu yana reytinglerin zirvesinde yer alan, seyirciden büyük sevgi ve ilgi gören ‘Teşkilat’, üçüncü sezon tanıtımları ile yeni sezona dair beklentiyi adım adım yükseltti. Üçüncü sezonunda yenilenen hikayesi ve oyuncu kadrosuyla gündem yaratmaya hazırlanan ‘Teşkilat’ın kadrosuna katılan yıldız oyuncu Murat Yıldırım, canlandırdığı Ömer karakteriyle çok konuşulacak. Üçüncü sezonda göreve İstanbul’da devam edecek ekip, yeni bir döneme adım atacak. Ekibe İstanbul’da azmi ve üstün yeteneğiyle Milli İstihbarat Teşkilatı’nın gözdesi olmuş Ömer katılacak.

Babasız büyüyerek genç yaşta ailesinin yükünü sırtlamış Ömer’in dünyası, kardeşi Oğuz Kağan’ın düşmanlar tarafından pusuya düşürülmesiyle yerle bir olmuştur ve intikam yemini eden Ömer, olayın sorumlularını ararken tahmin edemeyeceği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır...

Teşkilat’ın yeni sezon hikayesi ise şöyle: Milli İstihbarat Teşkilatı’nın isimsiz kahramanlarının ülkeleri için canları pahasına düzenledikleri operasyon sonucu ‘Şirket’ yok edilmiştir. Bu olay sonucunda yabancı istihbarat servislerinin ülkemize yönelik onlarca yıl öncesine dayanan terörizm faaliyetleri baş gösterir. Sınırlarımızda büyük güçlerin güdümünde olan bir uydu devlet kurma girişimi başlar. Egemenliğimize yönelik gerçekleştirilen bu tehditler neticesinde, Teşkilat içinde hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan ekibimiz, bu yapıyla mücadele etmek için harekete geçer. Ekibin amacı kurulması planlanan terör devletini engellemek, üst aklın kim olduğunu ve arkasındaki güçleri ortaya çıkarıp dış düşmanları ortadan kaldırmaktır. Tüm bu operasyonların yanında, ekibin içinde değişen dengeler, yeni hayatların olaylara dahil oluşu hepsi için farklı bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in yaptığı Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı, Ela Naz Koçak rol alıyor.

Yorumlar (0)