Osman Bey ve Karacelasun çatışıyor!

DİZİ 27.12.2023, 12:09 27.12.2023, 13:58
Osman Bey ve Karacelasun çatışıyor!

atv ekranındaki beşinci sezonunda da büyük ilgi gören Kuruluş Osman’ın 20:00’de yayınlanacak olan 142. Bölümünde Osman Bey; Karacelasun’la çatışırken, Yakup Beyler ise Holofira’yı teyzesi Olivia’dan istemeye giderler.

Orhan, Alaeddin ve Mehmet Beyler; Karacelasun’a karşı var güçleriyle savaşırlar. Karacelasun’un üstünlüğü nasıl kırılacaktır? Osman Bey, takas meselesinde Yakup Bey’e kimin akıl verdiğini sorgular. Oklar, Ayhan Ağa’yı göstermektedir. Osman Bey’in içine düşen şüphe onu hakikate nasıl götürecektir? Üstat Gera’nın gerçek yüzü nasıl ortaya çıkacaktır?

Yakup Bey, Mehmet’in düştüğü tuzağı büyük zayıflık olarak görmektedir. Bu zafiyetin bedelini nasıl ödetecektir? Osman Bey, şehitlerinin intikamını almak için Karacelasun’la karşı karşıya gelir. Osman Bey ve Karacelasun’un çarpışması nelere sebep olacaktır? Gonca Hatun ve Alaeddin Bey yüzleşir. Fakat Gonca, Alaeddin’in beklediği cevabı vermemiştir. Alaeddin ise Gonca’ya inanmaz. Alaeddin şimdi ne yapacaktır?

Yakup Bey’ler Holofira’yı teyzesi Olivia’dan isterler. Holofira’nın rızası var mıdır? Olivia ve Holofira’nın cevabı ne olacaktır? Mehmet’in Holofira’yı istemeye gittiğini öğrenen Orhan küplere biner. Orhan şimdi ne yapacaktır?

Yorumlar (0)