Özge ve Jale arasındaki gerilim artıyor!

DİZİ 13.03.2024, 17:30 14.03.2024, 06:51
Özge ve Jale arasındaki gerilim artıyor!

Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı Kül Masalı bu akşam saat 20.00’de dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Kül Masalı’nın dördüncü bölüm özeti ise şöyle;

Arat’ın öldü bilinen karısı Jale’nin ortaya çıkmasıyla Özge evde yeri olmadığını düşünerek gitmek ister. Fakat karısının hamile olduğunu öğrenen ve onu çok seven Arat buna asla izin vermeyecektir. Neveser ise, Özge’yi iyice köşeye sıkıştıracak acımasız plan yapar. Beklenmedik bir olay Özge ve Jale arasındaki gerilimin artmasına sebep olur. İki kadının da kendi açılarından haklı olduğu durum şaşırtıcı gelişmelere gebedir.  Jale’nin dönüşü Arat’ın bastırmaya çalıştığı öfkesinin ortaya çıkmasına sebep olur. Özge Arat’ın hiç bilmediği yönlerini keşfetmeye başlamıştır. Jale’nin alıkonduğu mekan üzerinden soruşturmasını derinleştiren Baş komiser Cemil  sürpriz bir isme ulaşır.  Dışardan bakıldığında zenginliğiyle göz kamaştıran Giraylı hanesinde hiçbir şey göründüğü gibi değildir.  Ve en nihayetinde sırlarla dolu bu ailenin hayatında tesadüflere yer olmadığı gerçeği ile sarsıcı bir şekilde yüzleşiriz.

Kül Masalı’nın güçlü kadrosunda; Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcineoğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik, Gizem Kala ve Gizem Güneş gibi başarılı isimler yer alıyor.

“Kül Masalı”, bu akşam saat 20.00’de TRT 1’de…

Yorumlar (0)