Pakistan'dan Kuruluş Osman setine ziyaret

DİZİ 29.03.2021, 09:10 29.03.2021, 13:32
Pakistan'dan Kuruluş Osman setine ziyaret

Ekranların en çok izlenen rekortmen dizisi Kuruluş Osman seti ve dizinin çekildiği Bozdağ Film Platoları’nı Pakistan Meclis Başkanı Asad Qaiser ve Pakistan milletvekillerinden oluşan heyet ziyaret etti. Platoyu gezen Oaiser ve Pakistan heyeti kardeş Pakistan halkının sevgilerini iletirken Bozdağ Film Platoları’na hayran kaldı.

Bozdağ Film Platosu’nu ziyaret eden Pakistan Meclis Başkanı Asad Qaiser, Milletvekili Dr. Haider Ali Khan ve heyeti, Yapımcı Mehmet Bozdağ’a Pakistan halkının ‘Kuruluş Osman’ı ilgiyle izlediğini belirterek başarılarından ötürü tebrik etti. Meclis Başkanı Qaiser, Bozdağ Film Platoları’nın dekor, kostüm ve yapım kalitesi açısından Hollywood standartlarını aştığını görmenin kendisini ayrıca mutlu ettiğini ifade etti.

Meclis Başkanı Qaiser, Mehmet Bozdağ’ın yapımını üstlendiği diziler sayesinde Pakistan ve Türk halkı arasında kardeşlik ve kültür bağlarını daha da güçlendirdiğini söyleyerek başarılarının devamını diledi. Pakistan heyeti plato gezisi ardından çekimlerin yapıldığını alana giderek set ekibi ve dizinin oyuncuları ile bir araya geldi.

Yorumlar (0)