Prens'in 2. sezon çekimleri sona erdi!

DİZİ 16.01.2024, 13:59 20.01.2024, 23:56
Prens'in 2. sezon çekimleri sona erdi!

BluTV’nin yayınlandığı günden itibaren fenomenleşen dizisi ‘Prens’in ikinci sezon çekimleri bugün sona erdi. Bongomia Hanedanı'nın liderine hayat veren Giray Altınok çekimlerin bittiğini "Ve ikinci sezon çekimleri bitti. En güzel şey arkadaşlarla yapılandır. Herkesin tek tek gözlerinden öperim. Çok ama çok yakında BluTV'de kavuşmak üzere. Aklınızı delireceksiniz bu sezon" tvitiyle duyurdu. 

Giray Altınok, Ceyda Düvenci, Serdar Orçin, Çağdaş Onur Öztürk, Aslı Tandoğan, Derya Pınar Ak, Onur Özaydın, Bahadır Vatanoğlu, Canberk Gültekin, Kerem Özdoğan’ın yer aldığı güçlü ekibe bu sezon Ebru Şahin, Deniz Uğur, Engin Benli, Zeynep Tuğçe Bayat, Kürşat Demir, Okday Korunan, Demet Gül, Sarp Aydınoğlu, Cemil Büyükdöğerli, Yağmur Sevgi Koysal, Miray Akay, Devrim Kabacoğlu, Mert Doğan, Şevket Süha Tezel, Soner Türker, Kemal Tarkan İnallı, Gizem Ayaz, Faruk Barman, Cansu Diktaş Altınok, Erarslan Sağlam, Levent Özdilek dahil oldu. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Gökdeniz Uslu oturuyor.

MGX Studio ve MGX Film tarafından Müşvik Guluzade yapımcılığında, Türkiye’nin ilk yerleşik ‘Virtual Production’ stüdyosunda sanal prodüksiyon teknolojisiyle çekilen eğlenceli tarihi komedi dizisi ‘Prens’ ikinci sezonuyla yakında BluTV’de! 

Yorumlar (0)