Şahane Hayatım'da Şebnem Onur'a yardım edecek mi?

DİZİ 11.03.2024, 17:24 14.03.2024, 06:20
Şahane Hayatım'da Şebnem Onur'a yardım edecek mi?

Entrika ve heyecan dolu hikayesiyle izleyicileri her bölüm NOW’a kilitleyen Ay Yapım’ın sevilen dizisi ‘Şahane Hayatım 19. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.

Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu ve Caner Topçu gibi başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı, son haftalarda Ece Yüksel ve Cansel Elçin’in de konuk olarak yer aldığı dizinin bu akşam yayınlananacak bölümünde: 

Mesut ve Elif ortak olur. Bu haber Nilgün ve Arzu’nun yüzünü güldürürken Şebnem de şok etkisi yaratır. Gümüşçü ailesindeyse işler içinden çıkılması zor bir hâl alır. Gündemde yönetim kurulu başkanlık seçimi vardır. Aysel, Onur’un tepkisine rağmen Demir’in başkan olmasını ister. Onur ise Aysel’in hamlesi karşısında köşeye sıkışır ve Şebnem’den yardım istemek zorunda kalır. Mesut’u yeniden kazanmanın yollarını arayan Şebnem ise bu fırsatı kaçırmaz. Onur’a yardım etmek için tek bir şartı vardır. Artık özgür bir kadın olmak. Onur bu şartı kabul edecek midir?

Şahane Hayatım 19. bölümüyle bu akşam saat 20:00'de NOW'da!

Yorumlar (0)