Şahmaran'dan yeni fragman geldi

DİZİ 12.01.2023, 11:30 12.01.2023, 13:14
Şahmaran'dan yeni fragman geldi

Netflix’in büyük ilgi ve merak uyandıran dizisi Şahmaran’dan yeni fragman yayınlandı. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’i asırlar öncesine uzanan bir aşk hikâyesinin içine çeken dizi, 20 Ocak’ta sadece Netflix’te.

Serenay Sarıkaya, Burak Deniz, Mert Ramazan Demir, Saadet Işıl Aksoy, Mustafa Uğurlu, Mahir Günşiray, Ebru Özkan, Hakan Karahan, Elif Nur Kerkük, Mehmet Bilge Aslan, Ekin Gökgöz, Berfu Halisdemir, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ayşe Lebriz Berkem, Mert Doğan, Ece Ertez'in rol aldığı, Pınar Bulut'un senaryosunu kaleme aldığı, Umur Turagay'ın yönetmenliğini üstlendiği Şahraman; asırlar önce ihanetle başlayan ve yolu kötülükle çizilen bir hikayeyi anlatıyor. Dizie; Şahsu (Serenay Sarıkaya), annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir. Ve onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler. Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona âşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de  aşkın gücünü keşfedecektir.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’i asırlar öncesine uzanan bir aşk hikâyesinin içine çeken dizi, 20 Ocak’ta sadece Netflix’te.

Yorumlar (0)