"Sakla Beni" dizisinin yayın tarihi açıklandı

DİZİ 27.10.2023, 09:52 27.10.2023, 09:57
"Sakla Beni" dizisinin yayın tarihi açıklandı

Sakla Beni 2 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle Star’da ekrana gelecek.

2 Kasım Perşembe akşamı izleyicisiyle buluşacak olan Sakla Beni’nin ilk bölümünün konusu şöyle; Mete ve Naz, zengin ve güçlü ailelerinin gözbebeği çocuklarıdır. İkisi de şımartılmış, hayatta her istediğini almaya alışmıştır.

Çocukluklarında ailelerin verdiği sözle başlayan hikayeleri, birbirlerinden kopamamalarıyla bugün evliliğe doğru akar. Fakat Naz’ın çocukluğundan beri yanında olan hizmetlisi İncila’nın ansızın Mete’nin karşısına çıkması, Mete’nin hayatta verdiği tüm kararları sorgulamasına neden olur.

İncila ve Mete arasında yaşanan bu karşılaşma, Naz’ın tüm inatçılığıyla yazdığı bu hikâyenin yönünü değiştirip Mete’nin gerçek aşkı bulmasını sağlayabilecek mi?

Yapımını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği, senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu’nun kaleme aldığı dizinin kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın, Sevinç Erbulak, Gökşen Ateş, Kamil Güler, Nizam Namidar, Sera Tokdemir, Edip Saner, Açelya Devrim Yılhan, Sıla Korkmaz, Emine Uyar ve Tamer Levent gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

Star’ın merakla beklenen yeni dizisi Sakla Beni, 2 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de Star’da.

Yorumlar (0)