"Sakla Beni" kasım ayında en çok konuşulan dizi oldu

DİZİ 09.12.2023, 17:01
"Sakla Beni" kasım ayında en çok konuşulan dizi oldu

Yönetmenliğini Nadim Güç'ün üstlendiği, senaryosunu Armağan Gülşahin ve Nergis Otluoğlu Akoğlu'nun kaleme aldığı fenomen dizi, The WIT'e göre kasım ayındaki yeni yayınlar arasında en çok konuşulan dizi olma başarısını elde etti.

Perşembe akşamları Star ekranlarına gelen Sakla Beni, 115,000 Instagram takipçisi toplayarak fenomen bir dizi olarak konumunu sağlamlaştırdı. Sakla Beni, izleyicileri büyülemeye devam ettiği sürece, Instagram’daki varlığının daha da büyümesi bekleniyor.

Dizinin kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek, Şenay Gürler, Ceyda Düvenci, Nilüfer Açıkalın, Sevinç Erbulak, Gökşen Ateş, Kamil Güler, Nizam Namidar, Sera Tokdemir, Edip Saner, Açelya Devrim Yılhan, Sıla Korkmaz, Emine Umar ve Tamer Levent gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

Perşembe akşamları Star ekranlarına gelen dizide Mete ve Naz, zengin ve güçlü ailelerinin gözbebeği çocuklarıdır. İkisi de şımartılmış, hayatta her istediğini almaya alışmıştır. Çocukluklarında ailelerin verdiği sözle başlayan hikayeleri, birbirlerinden kopamamalarıyla bugün evliliğe doğru akar. Fakat Naz’ın çocukluğundan beri yanında olan hizmetlisi İncila’nın ansızın Mete’nin karşısına çıkması, Mete’nin hayatta verdiği tüm kararları sorgulamasına neden olur. İncila ve Mete arasında yaşanan bu karşılaşma, Naz’ın tüm inatçılığıyla yazdığı bu hikâyenin yönünü değiştirip Mete’nin gerçek aşkı bulmasını sağlayabilecek mi?

Yorumlar (0)