“Sandık Kokusu”nda Atilla'nın planı ne?

DİZİ 09.01.2024, 19:20
“Sandık Kokusu”nda Atilla'nın planı ne?

Show TV’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizisi “Sandık Kokusu”nun kadrosunda Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi başarılı isimler buluşuyor.

Sandık Kokusu’nun 5. bölümünde; Atilla, hırsızdan korkup saklandığını söyleyince ev ahalisi ikna olur. Karsu, Tılsım’ı devlet okulu konusunda ikna etmek adına küçük bir kutlama organize eder. Kutlamaya gelen Atilla, herkes gittikten sonra Deniz’le oynama bahanesiyle dolapta kalan silahını alır.

Karsu, okul masraflarını çıkarmak için bir giyim mağazasında iş bulur ve çalışacağı giyim mağazasını düzenleyip toparlarken Atilla da yardıma gelir. Reha kaleyi içten fethetmek adına Filiz’in hastane borcunu öder. Çocukların sandığını almak için kayınvalidesini arayan Karsu, olumsuz yanıt alınca, Atilla adamlarına sandığı getirmeleri talimatını verir.


Sandığı kapıda bulan Karsu, Reha’nın getirdiğini sanar. Reha da fırsattan istifade sandıkları üstlenir ve Karsu’yu yemeğe davet eder. Karsu yemeğe boşanma evraklarıyla gidince delirir ve Tılsım’ı okuldan alır. Tılsım babasıyla kalmak isteyince Karsu başka gerçeklerle yüzleşecektir.

“Sandık Kokusu” yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar (0)