“Savaşçı” kadrosuna 6 yeni isim katılıyor

DİZİ 07.05.2021, 15:55 08.05.2021, 11:35
“Savaşçı” kadrosuna 6 yeni isim katılıyor

5. sezonuyla ekran serüvenine devam eden, FOX’un sevilen dizisi “Savaşçı”nın kadrosuna yeni isimler katılıyor.

Oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi birbirinden başarılı oyuncuları barındıran diziye Furkan Ak, Yener Gürsoy, Selim Erdoğan, Emre Fakıoğlu, Orhan Gediz ve Beyza Eren dahil oluyor.

Furkan Ak; Bektaş’ın kardeşi “Alper Subaşı” olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken, Yener Gürsoy; terör odakları tarafından Türkiye’nin güney sınırı ve sınır ötesinde faaliyet göstermesi için gönderilmiş “Çakal” adlı bir teröristi; Selim Erdoğan “Şiyar” kod adlı örgüt liderini; Emre Fakıoğlu Çakal’ın iş birliği içine olduğu “Artin” kod adlı teröristi canlandıracak, Orhan Gediz ve Beyza Eren ise anne-babalarını terör saldırılarında kaybetmiş iki Türkmen kardeşe hayat verecekler.

106. bölüm itibarıyla izleyici karşısında çıkacak oyuncuların çekimleri Eskişehir’de son hız devam ediyor. Yapımcılığını Limon Yapım/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Eray Koçak’ın üstlendiği, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı “Savaşçı”, her cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

Yorumlar (0)