Savaşçı'ya böyle veda etti!

DİZİ 06.11.2020, 11:21 07.11.2020, 09:20
Savaşçı'ya böyle veda etti!

FOX ekranında yayınlanan ve hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip Svaşçı dizisinin başrol oyuncusu Berk Oktay, yine FOX'un iddialı dizisi Yasak Elma kadrosuna transfer oldu.

Oktay, haftalardır yayınlanmayan Savaş'dan ayrılışına dair sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. 

Ayrılık kararına dair bir şey söylemeyeceğini belirten oyuncu şu ifadeleri kullandı; "Herkese merhabalar. 99 bölüm boyunca ekranda kalıp, zirvede yer alma başarısı göstermiş, çekimlerine ilk başladığımız günden itibaren büyük bir özveriyle ve üzerimde taşıdığım üniformanın hassasiyetiyle çalıştığım ve başarısında pay sahibi olduğumu düşündüğüm #savaşçı adlı dizimizden ayrılma kararı aldım. Bu kararımın gerekçeleri hakkımda spekülatif bir açıklama olmadığı müddetçe, iş ahlakım sebebiyle 'kol kırılır, yen içinde kalır' prensibimde saklı kalacaktır.

Öncelikle bana sonuna kadar güvenen, kalemiyle #savaşçı'yı Türk askerinin bir manifestosu haline getiren, yarattığı ve üzerime biçtiği Kağan Bozok karakteri ile Sarı Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının yolundan giden Türk askerimizi ekrana yansıtan, bizlere Anıtkabir'de üniformamızla saygı duruşunda bulunma şerefini yaşatan senaristimiz Sn. Süleyman Çobanoğlu abime ve hikayeleri ve kalemleriyle muhteşem işler çıkartan @gul_guzelkaya ve @gulizarvatanlar hanımefendilere, işin başladığı ilk günden beri başımızda duran ve bizleri Kılıç Timi haline getiren abimiz herşeyimiz büyük komutanımız 'Şeşe' abime @bulentsevket, neler yaşadığımızı biz biliriz 4 sezon boyunca bu işe eli değip gerçek birer #savaşçı olan, işin gerçek sahibi tüm oyuncu arkadaşlarıma, tabii ki 'Kılıç Timi'ne, zorlu şartlarda kahrımızı çeken ve 1 hafta gibi kısa bir sürede harika işler çıkartan tüm yönetmenlerime ve ekip arkadaşlarıma ve son olarak ama en büyüğü olarakta yaptığımız işi benimseyip bizlere alkışıyla güç veren ve evlerine kabul eden tüm seyircimize sonsuz teşekkür ederim... Yeni yolculuklarda görüşmek dileğiyle... "Kılıç gidiyoruz"..."

Yorumlar (0)