"Saygı 2" bu akşam BluTV'de

DİZİ 23.09.2021, 16:57 24.09.2021, 09:17
"Saygı 2" bu akşam BluTV'de

BluTV’nin efsanevi anti-kahramanı Ercüment Çözer’i konu alan özel yapımı ‘Saygı 2’nin ilk bölümü bu akşam BluTV’de olacak. 
 
Geçtiğimiz yıl izleyici karşısına çıkan ve başrollerinde Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, ve Erkan Can’ı buluşturan dizinin kadrosuna, bu sezonda Sarp Akkaya ile Damla Sönmez de dahil oldu.
 
Saygı 2 karakterlerin değişimleriyle izleyicileri şaşırtırken, Ercüment Çözer için beklenmedik ve sarsıcı bir hesaplaşma dönemi başlıyor. Ercüment'in kalbinin kapılarını araladığını gördüğümüz Saygı 2 izleyicileri beklenmedik gelişmelerle yüzleştirecek. Sarp Akkaya'nın yeni fragmanda söyledikleri akıllara "Yeni bir savaş mı geliyor?" sorusunu getiriyor.
 
 
İlk bölüme dair güçlü ipuçları veren fragman, Helen’in değişimi, Savaş ile arasındaki gerilim, Yavuz’un "Ercüment sıkıntılı değilse, bir sıkıntı vardır" yorumuyla beklentileri arttırıyor. Saygı 2 kadrosuna katılan Damla Sönmez’in canlandırdığı Cumhuriyet Savcısı Arya ile Ercüment Çözer'in tanışması ve Sarp Akkaya'nın şaşırtan görüntüsü yeni bölümlerin başlamasına günler kala seyircilerinin merakını zirveye taşıyor.

Yorumlar (0)