Selim ve Kırlangıçlar Yiğit Efe’yi bulabilecek mi?

DİZİ 26.04.2024, 20:15 29.04.2024, 07:42
Selim ve Kırlangıçlar Yiğit Efe’yi bulabilecek mi?

TRT 1’de yayınlanan büyük beğeni toplayan Kod Adı Kırlangıç, bugün saat 17.15’te yirmi birinci bölümüyle ekranlara gelecek.

TRT 1’in mahallede kurdukları gizli teknoloji üssünde kendi dronlarını tasarlayan gençlerin hikayesini ekranlara taşıyan Kod Adı Kırlangıç’ın yeni bölümü bugün saat 17.15’te izleyiciyle buluşacak.

‘Kod Adı Kırlangıç’ın yeni bölümünde neler olacak:

Bilekliğin gizemli gücü ile ormanda kaybolan Yiğit Efe, karşısına çıkan bulmacayı çözmeye çalışır. Durumu anlamayan Kırlangıçlar Selim’in yardımıyla Yiğit Efe’nin yerini tespit etmeye uğraşırlar. Yiğit Efe’nin kaybolması sonucu Şirket’te harekete geçer. Aspar ve Aslanlar, Yiğit Efe’nin izini sürmeye başlarlar.

Öte yandan Selim ve Kırlangıçların önüne engeller koyup, Yiğit Efe’ye onlardan önce ulaşmaya çalışırlar. Bu sırada Ayşe, Selim’in çocuklardan uzaklaşmasını isteyecektir.

Yiğit Efe bilekliğin gizemli oyununu çözebilecek mi? Selim ve Kırlangıçlar Yiğit Efe’yi bulabilecek mi? Aspar ve Aslanların, Kırlangıçlara karşı engeli başarılı olabilecek mi? Hem Şirket’ten hem de çocuklardan uzaklaşan Selim yeni bir çıkış yolu bulabilecek mi?

Yorumlar (0)