Selma ve Mihran gizemli mektuba ulaştı

DİZİ 05.12.2022, 13:02
Selma ve Mihran gizemli mektuba ulaştı

Show TV’nin yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizisi ‘Güzel Günler’, eğlence dolu bir bölümle ekrana geldi. Sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini ekrana taşıyan dizi, #GüzelGünler etiketiyle 4 saat 45 dakika boyunca TT listesinde yer aldı.

Güzel Günler’in dün akşam yayınlanan bölümünün final sahnesinde, Selma ve Mihran’ın gizemli mektuba ulaşması merak uyandırdı. Alya ile Mihran’ın arasını düzeltmek isteyen Saliha’nın ise herkesin aradığı kolyeyi Alya’ya hediye etmesi izleyenleri şaşırttı.

ATAKAN, ALTAN VE SELMA’DAN YENİ BAŞLANGIÇ

Mihran ve Selma, geçmişle ilgili sır perdesini kaldırmak ve kolyenin kimde olduğunu bulmak için Zehra'dan öğrendikleri fotoğrafın hikayesinin peşine düştü. Atakan’ın sözlerini yanlış anlayan Altan bir anlık öfkeyle dükkanı terk etse de, Atakan doğruları söyleyince sorun ortadan kalkmış oldu. Ancak Atakan, Alya ve ailesinin karşısına dikilip tüm gemileri yakan bir konuşma yaptı. Atakan’ın bu çıkışı Mihran’ın Alya ile arasının açılmasına da sebep oldu. Selma, babasının borçları yüzünden arabasına el konulunca okul müdürünün yardımıyla bir kadın sığınma evine gitti. Selma’nın sığınma evinde yardımcı olduğu biri sayesinde Selma, Atakan'ın yeni bir kahveci dükkanı açmasını sağladı. Üstelik Selma da artık Atakan ve Altan’la çalışmaya başlama kararı aldı. 

FÜSUN’UN SOSYAL MEDYA MACERASI İZLEYENLERİ KAHKAHAYA BOĞDU

Kapısına bırakılan kabak çiçeği dolmasıyla mutlu olan Hakim, kimin bıraktığını öğrenmek isterken Kıymet bir hayli zor zamanlar geçirdi. Özellikle Füsun’un sıkıştırmalarıyla Kıymet zor anlar yaşadı. Füsun, dükkandaki işleri hareketlendirmek için sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ortalığı fena karıştırdı.

Güzel Günler’in altıncı bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu. Hakim’in Kıymet’le yakınlaşma çabası eğlenceli anlara sahne olurken Mihran, mektupta yazanların peşine düşüyor. Eski nişanlısının evininin önüne giden Füsun’a, Feyyaz engel olmaya çalışırken ikilinin yaşadıkları izleyicilerin yüzünü güldürüyor.  

Yorumlar (0)