Serra'nın başı büyük belada

DİZİ 22.01.2021, 13:37 23.01.2021, 11:09
Serra'nın başı büyük belada

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ‘Sol Yanım’, STAR TV’de sekizinci bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümüne Serra’ya gelen sürpriz burs teklifi damga vurdu.
Nilgün, Serra’yı İhsan’ın arabasında görünce sorguya çekti. Kızı için oldukça endişelenirken, İhsan’la geçmişi olduğunu anlatmadı ama o aileden uzak durmasını tembih etti. Berrin ise İhsan’a nasihat vererek oğluna sahip çıkması gerektiğini dile getirdi ve Selim’le arasını düzeltip eve döndürme konusunda söz aldı.

İdil’le konuşmaları sonucunda, Selim’in tüm acılarını bedenine yansıtarak kendine zarar verdiği ortaya çıktı. İhsan oğlunu ziyaret edip bu yaraları görünce şaşırdı ve oğlundan özür diledi. Selim ise hayatının iplerini eline almak istediğini ve ona benzemek istemediğini söyledi.

Biricik’in çantasını takside düşürdüğünü öğrenen Nazlım ve Ali içindeki pahalı saate el koydu. Biricik, Zeynep’in ihanetini sosyal medya yoluyla duyurdu. Biricik duygu sömürüsü yaparken Zeynep’in suçunu itiraf etmesi herkesi kızdırdı. Zeynep, arkadaşlığını bitirmeden önce ona bir ders vermek istediğini söyledi.

Başarılarıyla ünlü Mert Tekin, Serra’ya ABD’de burslu okuma fırsatı sundu ve bursunu üstlenebileceğini söyledi. Serra ayağına gelen bu şansa çok sevindi ancak annesi ve Selim’i geride bırakma fikri canını sıktı. Mert’le konuşmalarını duyan Biricik, olayı arkadaşlarına anlattı. Selim, kendisine haber vermeden karar aldığını düşünerek Serra’ya bozuldu.

Berrin’in eve gelişiyle dengeler değişti. İhsan dahil bütün ev Berrin’in etrafında pervane olurken, Berrin, Asena’nın davranışlarına dikkat kesildi. Berrin’in Asena’nın hamileliğine dair iddiası gerginlik yarattı. Asena’nın kafasına koyduğunu yapacağını ve kimsenin engel olamayacağını söyledi. İhsan, Asena’yı uyarırken; Asena ise yalan söyleyerek durumu kurtardı.

Serra, Selim’le konuşmak için evine gittiğinde kapıyı başka bir kız açtı. Büyük şok yaşayan Serra gitmeye kalkınca Selim onu geri döndürüp herkese sevgilim diye tanıştırdı. Burak bu duruma sinirlenip Serra’yla dalga geçti. Serra, burs olayına hala kızgın olan Selim’e, onu ardında bırakıp gitmekten korktuğunu hissettirmesi Selim’in hoşuna gitti ve Serra’ya "Hayatımda olmasını istediğim tek kişi sensin" dedi.

Serra burs teklifinden bahsettiğinde annesi çok mutlu oldu ve kızına bu fırsatı değerlendirmesi gerektiğini söyledi.

Serra, Kutlusay Malikanesi’nde İhsan tarafından davet edildiği akşam yemeğinde oldukça iyi karşılandı. Serra’nın gecenin yıldızı olması Asena’yı kıskandırdı ve Asena münasebetsiz sözleriyle gerginlik yarattı. Berrin ise Serra’yı hem çalışıp hem okuması konusunda takdir etti. Gece şahane ilerlerken Asena’nın tuzağı tüm büyüyü bozdu. Asena, Ali’nin çalıp kendisine getirdiği Biricik’in saatini gizlice Serra’nın çantasına koydu. Çantadan çıkan saat, Serra’nın sorgu dolu bakışlara maruz kalmasına sebep oldu.

Finalde ise Burak’ın gece yarısı okula gitmesinin nedeni merak konusu oldu.

Serra, hırsız olmadığını nasıl kanıtlayacak? Selim, sevgilisine inanacak mı? Nilgün kızını bu iftiradan kurtarabilecek mi? Kıskançlık Burak’a neler yaptıracak? Berrin, Asena’nın sakladıklarını ortaya çıkarmayı başarabilecek mi?

Yorumlar (0)
10°
açık
Günün Anketi Tümü
En şık dizi karakteri hangisi?
En şık dizi karakteri hangisi?