Sezon finalinde neler olacak?

DİZİ 29.06.2020, 15:53 30.06.2020, 17:01
Sezon finalinde neler olacak?

Koranavirüs salgını nedeniyle Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin de çekimlerine ara verilmişti.  Yeni normale geçişin başlamasıyla birlikte ekip sezon finali olacak 12. bölüm için bir araya geldi.

Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un başrolünde olduğu  Doğduğun Ev Kaderindir 1 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00'de TV8'de ekrana gelecek.

Dizinin 12. bölümünde izleyiciyi neler bekliyor?

Zeynep, sonunda ilk defa kendisi için bir karar alarak; Mehdi’yle mutlu olmayı seçer. Mehdi de gerçek mutluluğa ilk defa bu kadar yakın olduğunu hisseder. Ancak Benal’in varlığı, aşklarının ortasında bir tehdit olarak durmaya devam eder. Zeliha ve Müjgan’ın, Benal için başka planları vardır.

Zeynep ve Mehdi; Nermin’in teklifiyle, sevdiklerini de yanlarına alarak, birkaç günlüğüne balayına çıkarlar. Ancak bu seyahat, ilişkilerinde verecekleri en önemli sınavın da habercisidir. Bu tatil, kimilerinin kalbinde yeni duyguların filizlenmesine vesile olurken; kimilerininkinde de onarılması zor yaralar açacaktır.

En karanlık gecenin sabahında bile umut var mıdır? Hayat, kimi zaman bittiği yerden mi başlar? Zeynep için, artık bu soruların cevabını öğrenme zamanı gelmiştir.

Yorumlar (1)
fariba 2 hafta önce
ay bayılıyorum bu diziye ,ama keşke biraz mutlu olsalar
18°
açık
Günün Anketi Tümü
Senin hiç unutamadığın çift hangisi?
Senin hiç unutamadığın çift hangisi?