Sıra dışı komedi Benim Tuhaf Ailem Gain'de

DİZİ 25.02.2021, 13:31 25.02.2021, 17:06
Sıra dışı komedi Benim Tuhaf Ailem Gain'de

Sıra dışı bir komedi olan Benim Tuhaf Ailem, Gain izleyicilerini kahkaha tufanına davet ediyor. Dizi, başrolü üstlenen Martin Matte’nin, kendi hayatından esinlendiği bir hikâyeyi anlatıyor.

Ünlü bir komedyen olan Martin ve karısı Julie, çift terapisine gitmeye başlarlar. Bu terapide kendilerine ve ilişkilerine dair yeni şeyler keşfederler. Benim Tuhaf Ailem; ilk sahnesinden itibaren normal ile tuhaf aile arasındaki kalın çizgiyi çekiyor ve izleyiciye nasıl bir yapım olacağının sinyallerini veriyor.

Aynı resme farklı açılardan bakmanın nasıl bir his olduğunu izleyiciye gösteren ‘Benim Tuhaf Ailem’ bakış açılarımızı sorgulatıyor. Martin dizinin ana odağı olsa da, karısı Julie oyunculuğu ve olaylara pozitif yaklaşımı ile en çok akıllarda kalan karakterlerden biri oluyor.

Martin ve Julie’nin arasındaki kimya, dizinin mizahını yükselten bir unsur olarak göze çarpıyor. Özellikle Julie’yi oynayan aktris Julie LeBreton, karaktere önemli bir neşe ve enerji getiriyor. 

Gain’de 13 bölümü bulunan 20-25 dakika arası bölümlerden oluşan bu dizi, kışkırtıcı ve merak uyandırıcı ögeleri ile izleyiciyi tam anlamıyla içine çekiyor.

Yorumlar (0)
12°
açık
Günün Anketi Tümü
Bir Zamanlar Kıbrıs'ta favori karakterin kim?
Bir Zamanlar Kıbrıs'ta favori karakterin kim?