Sol Yanım'ın Barbar'ı çok sevildi

DİZİ 21.12.2020, 14:48 21.12.2020, 15:51
Sol Yanım'ın Barbar'ı çok sevildi

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, STAR TV ekranlarında perşembe akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi ‘Sol Yanım’da bir karakter var ki çok sevildi ve sosyal medyada övgüleri topladı.

Barbaros -nam-ı diğer Barbar- karakterine hayat veren Emre Dinler her ne kadar dizinin kötü adamı gibi görünse de izleyici için aynı durum söz konusu değil. Başarılı oyunculuğuyla rolünün hakkını veren Dinler, Barbar karakterinin renkli kişiliğiyle seyirciyi her hafta güldürmekten geri durmuyor. ‘Sol Yanım’ için tarzında değişiklik yapan yakışıklı oyuncu Emre Dinler’e sosyal medyada yorum ve beğeni yağıyor.

Serra’ya aşkından gözü başka bir şeyi görmeyen mahallenin ağır ağabeyi, aynı zamanda mahallenin güvenliğini sağlama görevini üstleniyor. Hapisten yeni çıktığı için pek hoş karşılanmasa da duruşundan asla taviz vermeyen, üstelik başı sık sık Nazlım’la belaya giren Barbar’ın samimi tavırları ve mimikleri sempati uyandırdı. Serra’ya iyi görünmek için oldukça nazikleşen ama onunla ilgilenen her erkekle uğraşmaktan yılmayan Barbar’ın, Serra’nın sevgilisi Selim’e nasıl bir tavır alacağı da şimdiden merak konusu oldu.

‘Sol Yanım’ın heyecanla beklenen beşinci bölümünden ikinci fragman da yayınlandı. Fragmana Serra ve Selim’in mutlu bir aşka yelken açması ve birlikte geçirdikleri romantik anlar damga vurdu.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosu Melis Civelek imzasını taşıyan ‘Sol Yanım’, görkemli prodüksiyonu ile çarpıcı öyküsü ile dikkatleri çekiyor. Dizinin başrolünde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli, Seda Akman yer alıyor. ‘Sol Yanım’ her perşembe saat 20:00’de Star TV’de. 

Yorumlar (0)