Sol Yanım'ın yayın tarihi belli oldu

DİZİ 21.11.2020, 10:04 23.11.2020, 09:32
Sol Yanım'ın yayın tarihi belli oldu

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Star TV’de seyiciyle buluşmaya hazırlanan "Sol Yanım"ın yayın yarihi belli oldu. Sol Yanım ilk bölümüyle 26 Kasım Perşembe 20.00'de başlıyor. 

Genç yıldızları usta isimlerle buluşturacak olan dizinin yapımcılığını BKM üstlenirken, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Senaryosu ise Melis Civelek'e ait.

Geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesinin konu alındığı Sol Yanım’ın başrollerinde; Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin gibi isimler yer alıyor.

Hikayede; zenginliğin tüm ihtişamını yaşadıktan sonra ufak bir mahallede yeni hayatlarına alışmaya çalışan anne ve kızının sırları ile Kutlusoy ailesinin sırlarının birbirine düğümlenmesi yer alıyor. Bir yanda tek başına hayatı öğrenen Serra, diğer yanında ise olağanüstü zenginliğin içinde hesaplara ve sırlara boğulmuş Kutlusoy ailesinin veliahtı Selim…

Aşkların tesadüflere, tesadüflerin aşklara kapı araladığı bu hikayede; hem çözülmesi gereken düğümler hem de her düğümde ortaya çıkan yeni sırlar var. Sol Yanım, geleceğin pek çok yıldız adayı genç oyuncularının yanı sıra, göz kamaştırıcı mekanları, arabaları ve kostümleri ile de ekrana damga vuracak.

Yorumlar (0)
23°
açık
Günün Anketi Tümü
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!
Birinciler zaten belli! Serkan ve Eda dışında favori karakterini seç!