Suriye'de ölüm kalım mücadelesi!

DİZİ 15.02.2022, 14:24 16.02.2022, 12:58
Suriye'de ölüm kalım mücadelesi!

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin özel yapımı ‘Sokağın Çocukları’nın dördüncü sezonu için geri sayım devam ederken yeni sezondan ilk fragman yayınlandı. 18 Şubat’ta ilk iki bölümüyle birden BluTV’de izleyicisiyle buluşacak dizinin fragmanı sürpriz gelişmeleri ile kısa sürede büyük beğeni topladı.

BluTV’nin adrenalin yüklü fenomen dizisi ‘Sokağın Çocukları’nın üçüncü sezonunun muhteşem finalinin ardından dördüncü sezon için nefesler tutuldu. Suriye’de Faysal Aziz’i öldüren Onur Akbay ve çetesi, bu sezon Faysal’ın ağabeyi Malik’le karşı karşıya gelecek ve yeni defterler açılacak.

‘Sokağın Çocukları’ndan yayınlanan ilk fragman yeni sezonda da gerilimin bir an bile düşmeyeceğinin müjdesini verdi. Adrenalin yüklü çatışma sahneleriyle dikkat çeken fragman yeni sezona dair büyük merak uyandırdı.

Dizinin dördüncü sezon afişi de geçtiğimiz gün sosyal medyada paylaşıldı ve büyük yankı uyandırdı. Hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen dizinin afişinde yer alan yeni karakterler merak konusu olurken, afiş sosyal medyada etkileşim rekoru kırdı.

Daha önce görülmemiş büyük çatışmaların konu edileceği yeni sezonda, Suriye’de mahsur kalan çetenin işkence ve ölümle dolu, varlığını kimsenin bilmediği bir hapishanede yaşayacakları izleyiciyi şoke edecek.

‘Sokağın Çocukları’, dördüncü sezonun ilk iki bölümüyle 18 Şubat’ta BluTV’de.

Yorumlar (0)