Tahir ve Farah her şeye rağmen aile olmaya daha çok yaklaşıyor!

DİZİ 03.05.2023, 13:02 04.05.2023, 12:13
Tahir ve Farah her şeye rağmen aile olmaya daha çok yaklaşıyor!

Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı, güçlü oyuncu kadrosu ve iddialı hikayesiyle dikkat çeken "Adım Farah" çarşamba akşamları izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Dizide Hastanede yaşananlardan sonra bir süre geçmiş, Farah’ın tepkisinden sonra Tahir Farah ve Kerimşah’tan uzak durmuş, özüne dönmüş sıradan mutlu bir hayat hayalini kenara bırakmıştır. Ancak Tahir ve Farah’ın evliliklerinin yetkililerce kontrol edileceği gerçeği her şeyi değiştirir. Mehmet de Tahir’le uğraşmayı bırakmış daha büyük hedeflerin peşindedir. Aradığı ipucu beklenmedik bir şekilde karşısına çıkar...

Gönül ve Kaan’ın balayından dönmesi Koşanerler’in ve Akıncılar’ın zorunlu olarak dünür olması sorunu, Gönül’ün Akıncılar’ın evine yerleşmesiyle Perihan için kabullenemeyeceği bir duruma dönüşür. Perihan kızını geri kazanma yolunda yapayalnızdır.

Tahir ve Farah her ne kadar zorunluluktan bir arada kalmak zorunda olsalar da, ne kadar aralarına kendilerine engeller koysalar da her hamleleri, onları aile olmaya daha çok yaklaştırmaktadır. Kerimşah’ın iyileşmesi için gün sayarlarken, bunun çok kolay olmayacağını anlayacakları yeni gelişmeler kapıdadır.

Yorumlar (0)