Taner ve Selma, balayında neler yaşayacak?

DİZİ 14.03.2024, 18:06 16.03.2024, 09:16
Taner ve Selma, balayında neler yaşayacak?

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren ilgi odağı olan ve reyting rekorları kıran Gönül Dağı’nın yüz otuz birinci bölümü, bu akşam saat 20.00’de ekranlara geliyor.

Gönül Dağı’nın yeni bölümünde neler olacak:

Taner ve Selma, balayı için İstanbul’a gider. Balayı sırasında ikili neler yaşayacaktır?

Elif aşerdiğini Kenan’a söyler. Bu sefer kolay yerden geldi diye sevinen Kenan amcaoğullarının yardımıyla ne yapacaktır?

Filiz ve Erkan, mezun oldukları liseye pilav gününe giderler. İrem ve Çetin ile karşılaşan ikili ne yapacaktır?

Selami, Ramazan ayı için organizasyon sorumlusu olur. Gedelli Kasabası’nda Ramazan şenlikleri devam ederken neler yaşanacaktır?

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Nazlı Pınar Kaya, Melis Sevinç, Hazal Çağlar, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Feyza Işık, Ege Aydan, Süeda Çil, Serkan Kuru, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Burak Can, Nuri Gökaşan, Zümre Meğreli, Hüseyin Sevimli, Öge Sözbaş, Müjde Zeynep Akdeniz, Şive Şenözen, Ulviye Karaca, Sait Seçkin, Hande Nur Tekin, Sercan İnceer, Burak Haktanır, Eren Can Vurucu, Faruk Karagül, Gözde Dernek, Kaptan Gürman, Öznur Yağcı, Mesude Türkmen, Kaan Şençubukçu, Ataberk Tufan, Ömer Batu Dağlı, Bade Irazlı ve İpek Uzkalan rol alıyor.

Gönül Dağı, yüz otuz birinci bölümüyle bu akşam saat 20.00’de TRT1’de…

Yorumlar (0)