"Teşkilat" yeni sezon için gün sayıyor

DİZİ 20.10.2023, 09:53
"Teşkilat" yeni sezon için gün sayıyor

TRT 1’de yayınlanan, her hafta milyonları ekran başına kilitleyen Teşkilat, 22 Ekim Pazar akşamı dördüncü sezonuyla ekranlara dönüyor. 

Teşkilat’ın dördüncü sezon sekseninci bölümünde neler olacak: Ailesinin ve sevdiklerinin ölü bildiği Ömer’in tek amacı Zehra’yı bulmaktır. Bu süreçteki çabaları onu hem yeni düşmanlarıyla hem de teşkilata geri getirecek Neslihan ile tanıştırır. Neslihan’ın tek hedefiyse kaybettiklerine rağmen verdiği sözleri tutup ona muhtaç olan insanları yalnız bırakmamaktır. Ancak karşısına çıkacak tehlikelerin o bile farkında değildir.

Dolaylı yollardan da olsa bu ikiliyi birleştiren en büyük nokta vatan sevgisi ve onu koruma arzusudur. Bu yolda onlara yine aynı amaç uğruna savaşan yeni ekip yardımcı olacaktır. Bu zorlu savaşta düşmanlar eskisinden de tehlikelidir.

Teşkilat’ın yeni sezonunda yeni başlangıçlar, yeni hedefler ve tanışmalar kahramanları yeni sürprizlere sürüklese de yine değişmeyen tek şey vatan sevgisidir.

Teşkilat’ın dördüncü sezon kadrosunda Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Yunus Emre Yıldırımer, Sarp Levendoğlu, İlker Kızmaz, Ceyhun Mengiroğlu, Serdar Yeğin, Tuğçe Açıkgöz, Ebru Nil Aydın, Melisa Akman ve Cengiz Bozkurt yer alıyor.

Teşkilat, dördüncü sezon sekseninci bölümüyle 22 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 ‘de TRT 1’de...

Yorumlar (0)