Teşkilat’ta hain plan ekip tarafından durduruldu

DİZİ 27.11.2023, 10:43 27.11.2023, 14:14
Teşkilat’ta hain plan ekip tarafından durduruldu

Teşkilat,  yeni mekanları ve izleyiciyi her daim şaşırtan yeni hikayesiyle yine izleyicileri ekran başına kilitledi. Teşkilat’ın dün akşam yayınlanan seksen beşinci bölümünde neler oldu: Gökhan başarılı bir operasyonla Cenevre'den İstanbul'a getirildi. Şirket Horus’u konuşturulmadan ortadan kaldırmak istese de Scarlett buna engel olup Gökhan’ı kurtarmanın derdine düştü.

Gökhan konusu Teşkilat’ta Neslihan’ın sadakatinin sorgulanmasına yol açarken Ömer, bu durumun önüne geçerek Neslihan’ın güvenilir olduğunu söyledi. Babasının hedefte olduğunu bilmesiyle zor günler geçiren Neslihan’ın en büyük destekçisi yine Ömer oldu.

Şirket, Barış Gücü’nün Türkiye’ye geçeceği devir teslim törenini kana bulamak için İHA’ların sevkiyatına baskın düzenleyerek İHA’ları kaçırdı. Tüm ekip bu törenin gerçekleşmesi ve İHA’ların bulunması için dört bir koldan çalışmalara başladı. Ömer’in planıyla Gökhan, Teşkilat’ın elinden kurtulduğunu sanarak büyük bir yanılgı yaşadı.

Gökhan son hamlesini yapmak isterken kanlı planı ekip tarafından bertaraf edilmişti. Ekip İHA’ları ele geçirerek büyük bir başarıya imza atarken beklenen tören de gerçekleşti. 

Çıkış yolu kalmayan Gökhan’ın cezasını Ömer kesti.

Yorumlar (0)