"Teşkilat"ta Neslihan hesap soruyor

DİZİ 11.12.2023, 11:42 11.12.2023, 13:46
"Teşkilat"ta Neslihan hesap soruyor

TRT 1’de yayınlanan, yapımını TIMS&B Productions, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği,  ‘Teşkilat’ dün akşam ekrana gelen seksen yedinci bölümüyle reytinglerde Tüm Kişiler kategorisinde birinci oldu.

Ömer'in desteğiyle saldırıdan kurtulan ekip Uzay’ı da tedavi altına aldı. Bu sırada Anton diplomatik dokunulmazlığıyla serbest kalırken Ömer’i tuzağa düşürdüğünü sanarak yeni planının devreye soktu. Beliz Alkım’ı babasının evinde gören Neslihan, Beliz’in babasına yakınlaşmasının önüne geçmek için tavrını net bir şekilde ifade etti. 

İstanbul’a dönen ekip çalışmalarına kaldığı yerden devam etti. İsisi deşifre etmek için Anton ve Skarlet’i yakın takibe aldılar. Sena hakkında mahallede dedikoduların başlaması Korkut’un canını sıktı. Karmaşık duygular içerisinde olan Korkut yeni bir kararın eşiğine geldi. 

Çetin Erdemsoy ve ailesi hakkındaki gizli dosyalara erişen Skarlet, Neslihan’ın annesinin ölümü ile ilgili sırrını öğrendi. Skarlet Neslihan’la annesinin mezarında buluştu. Bu sırada Cihangir’de Skarlet’i takip ederken Skarlet’in adamları tarafından alındı. 

Anton, Ömer’e karşı kaybettiği silah ve paraya karşılık Cihangir’in hayatını ortaya koydu. Skarlet ise annesinin ölümüyle ilgili Neslihan’a söylediklerinden sonra hesap sormak için soluğu babasının evinde aldı. 

Yorumlar (0)