"Üç Kuruş"ta katil ortaya çıktı

DİZİ 14.12.2021, 14:10 15.12.2021, 10:25
"Üç Kuruş"ta katil ortaya çıktı

Show TV’nin Ay Yapım imzalı büyük ilgi gören dizisi ‘Üç Kuruş’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde yaşanan şaşırtıcı gelişmeler izleyiciyi ekran başına kilitledi. Kartal ve Efe’nin adım adım katile yaklaştığı bölümün finalinde artık İrfan’ın kim olduğu açık şekilde görüldü. Kartal ve Efe, mobese kayıtlarından İrfan’ın kim olduğunu net bir şekilde gördü. Şimdi izleyici, merakla İrfan ve Kartal’ın yüzleşeceği anı bekliyor.

‘Üç Kuruş’un ekrana gelen 7. bölümünde; Kartal ile Efe, İrfan’ın Çıngıraklı’da bıraktığı mesajı görünce harekete geçti. İrfan, Ökkeş yazılı bir kağıt bırakarak hedef gösterdi. İkili, katilin öldüreceğini düşündükleri bu ismin peşine düşerken Oktay’ın yardımı planı değiştirdi. İrfan’ın kulisinde başka bir isim kağıdı gören Oktay, asıl hedefi Kartal’a söyledi. Kartal ve Efe, Oktay’ın söylediği isme giderken bu hamle İrfan’ı köşeye sıkıştırdı. İrfan, Kartal ve Efe’yi görmesinin ardından kaçarken soluğu kendisini ihbar eden Oktay’ın yanında aldı.

Kartal’ın evine gizlice giren İrfan, burada Oktay’ı tehdit ederken Leyla’yı görünce izleyiciyi şaşırtan bir gelişme yaşandı. Leyla’ya ilgiyle bakan ve onu takip etmeyen başlayan İrfan, akıllarda soru işareti yarattı. Kartal ve Efe ise ulaştıkları kişinin anlattıklarıyla İrfan’ın insanları neden öldürdüğünü anlarken finalde ortaya çıkan mobese görüntüleri artık katilin kim olduğunu net olarak gösterdi. Kartal ve Efe, kamera kayıtlarından İrfan’ın görüntülerine ulaştı.

Yorumlar (0)